Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen hatékony csalik vannak...

Milyen hatékony csalik vannak ilyenkor a balatoni?

Figyelt kérdés

Főleg pontyot és nagyobb kárászt szeretnék fogni.

Milyen etetőanyagok és csalik hatásosak amik akár kihúznak a bajból?

Egy móló végén fogok majd horgászni.

Hidegvízi tímár mix formázott csontival?

Lebegtette vagy a fenéken kínáljam a csalit?

Kérlek normális válaszokat ïrjatok, részletesen. Koszõnôm a válaszokat!:)



2016. szept. 27. 06:30
 1/3 A kérdező kommentje:
* Balatonon,forrázott csontival
2016. szept. 27. 06:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Hidegvizi meg fölös, azt én ilyen 13-14 fok alatt ajanlanam, nézz utána, de szerintem a Balaton meg mindig olyan 17-20 közötti tartományban mozoghat. Én nagyon szeretem a Haldorado etetoanyagokat, bár ezek kissé tularazottak, de tény hogy jók. Timarbol ami nekem bevalt karaszra, van egy sárgás, zöldes etetoanyag "match" van rairva, de teljesen jó fenekezore. Keverj bele sok kukoricát, esetleg magmixed is veszel bele. Ez nekem jó szokott lenni, az meg hogy lebegtetni kell-e vagy nem, az helyfuggo. Egyik boton lebegtesd, másikon meg legyen fenekén, meglatod melyik jön be. Karaszra nagyon jó csali , tragyagiliszta, csak kérdéses, hogy nem-e eszi a törpe, de balatonba szerencsére nincs túl sok. Ha mégis, válts csemege kukoricara. Esetleg a gumikukorica fűzve sem rossz megoldás. Sok sikert!
2016. szept. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és jó válaszokat!!!

Ha tud más is valamit írjonll😀😁

2016. szept. 27. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!