Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne fogynom? Hogyan tudnék...

Kéne fogynom? Hogyan tudnék fogyni úgy h látszodjon az eredmény? Mi hatékony ilyenkor?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 63kg 156cm magassággal. Tudom h fiatal vagyok a fogyókúrához de már önbizalmam is alig van. Kövérnek érzem magam, pedig mások szerint nem vagyok az. A bunkó megjegyzésektől kíméljetek!
2012. máj. 5. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy van rajtad némi felesleg. 16 évesen a nagy változások már lezajlottak, így szerintem óvatosan diétázhatsz. Ha pontosabban szeretnéd tudni, mennyire vagy elhízott, méress valahol testzsírarányt. Nygyobb patikákban, edzőtermekben érdemes próbálkozni. Vagy ruházzatok be egy testzsírarányt kijelző személymérlegre.
2012. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A drasztikus elmebeteg fogyókúrázhoz fiatal vagy, de az amúgyse jó senkinek se, akárhány éves!

De ha egészségesen eszel, akkor le is fogysz és egészségesebb is leszel.

Akkor azzl mi a baj?

Ha nem iszol cukros üditőket, nem eszel csokikat, chipseket?

Ha a húst nem rántva, hanem grillezve eszed? Ha mellé nem szalmakrumplit, hanem rizset vagy zöldségeket eszel? Ha desszewrtnek nem nutelláskenyeret, hanem gyümölcssalátát eszel? Ha vacsorára nem melegszendvicset, hanem salátát, sovány husit, túrót, tonhalat eszel? Ettől semmi bajod nem lesz, nyugodtan csinálhatod. És mellette sport, amihez kedved van. Egyből leszalad rólad pár kiló.

2012. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!