Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Pergetni (csuka, süllő)...

Pergetni (csuka, süllő) eredményesen melyik halastavon lehet ilyenkor az országban?

Figyelt kérdés
Halastó neveket szeretnék kérni, felszerelésem,csalim szinte minden pergető módszerhez van. Előre is köszi a válaszokat.

2016. okt. 9. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

a legkisebb kanális szerű csatornáktól kezdve a tesco halpultig bárhol ,ahol él ragadozó ...

Eredményesség nem a vízen hanem a pergetőhorgászon múlik.

A pontyozással ellentétben itt nem a "szerencse" (étvágy,időjárás,hepp stb...) határozza meg ,hogy mennyit fogsz,hanem ,hogy mennyire tudod átverni a halat.

2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ezzel én is tisztában vagyok. Az egész nyarat Duna, Tisza stb végig gumiztam,wobblereztem, néha sikerrel néha nem.Egy tavat keresek ahol lehet pergetni és biztosabb a fogás mint az élővizeken.És szeretném a tavi műcsalizás fortélyait is elsajátítani. És nem a tescóban :) Köszi
2016. okt. 9. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el ,nem éri meg utazgatni azért,közeledben lévő legközelebbi tavat érdeklődd ,hogy van-e benne ragadozó,ha van akkor jó technikával ha csak 1 db is van benne megfogod.

Nem kell ahhoz ,hogy gyakorolj halnevelő tóban pecázni ahol egy 50x50m-es előnevelőben többezer darab van,nem agyontelepítettből fogni nagy kunszt.

2016. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában nem lehet pergetni a környékemen. Pest. Ha mégis akkor megkérdezed h van e benne jó ragadozó állomány, a válasz nyilván az h van. Kimész a tóra megkérdezed a pecásokat csak a fejüket csóválják,és nem látsz egy pergetőt se. És nem a "kunszt" vagy fotókészítés miatt keresek tavat hanem szeretnék egy jót szórakozni és akár 5-10 db. ragadozót is fogni egy nap. Ehhez vadvízen már nagyon kell tudni nem?
2016. okt. 9. 19:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen,egy jó kis holtág,pár bedőlt bokor,és egy raj sneci 5 méteres vonzáskörzetében egy felszíni wobbler egy jó recept :)
2016. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!