Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A következő feeder botok...

A következő feeder botok közül melyiket éri meg a legjobban megvenni?

Figyelt kérdés

Nevis Motive Carp

Nevis Torrent Carp

Nevis Altiva Carp


360, vagy 390-es méretben vennék, csakis heavy karakterisztikájút, esetleg extra heavyt. Fontos, hogy ha kell tudjak messzire dobni és a nagyobb (kapitális) pontyok kapásánál se kelljen aggódni.

15 ezer forint környékén gondolkodom, ezért elsősorban Nevis feeder botokra gondoltam.


Megköszönném, ha valaki segítene a fent említett botok (esetleg más márkájú botok, amelyek megfelelnek az utóbbi kívánalmaknak) tulajdonságaival kapcsolatban, ugyanis elég nagy a választék a Nevisnél ebben az árkategóriában.


Köszönöm szépen.



2016. okt. 23. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Ha ezek közül kellene választanom és ilyen kritériumoknak kellene megfelelnie a feederbotnak akkor a Motive Carpot választanám 3.90es hosszban és 45-150g dobósúllyal. 1475-390 a cikkszáma.
2016. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem nevis altiva carpom van 360as es 390es meretben. Mindketto heavy bot.

En tokeletesen elegedett vagyok veluk. A 360assal methodozok, jol vegzi a dolgat. A 390essel pedig sima bordas kosar, akar tavolabb is, szinten amire ki lett talalva azt teljesiti. Mindket bot azert eros, jo anyagbol vannak ugyanakkor rugalmasak. Szerintem ezekkel nem nyulsz melle:)

2016. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Akkor lényegében ezek sem tudnak kevesebbet, mint a by Döme botok?

2016. okt. 27. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!