Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ti amikor uszodába vagytok és...

Ti amikor uszodába vagytok és öltöztök át, bementek az öltöző kabinba vagy szarjátok le az egészet és mások előtt átöltöztök?

Figyelt kérdés
Elsősorba férfiaktól kérdezem

2016. nov. 6. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy megyek. Elfordulni elfordulok, főleg ha közvetlen állnak mellettem, mert én se örülnék a fordított verziónak.. De hogy öltözőkabin...
2016. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
sőt, még ki is verem a női zuhanyzóban
2016. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
En nem vagyok szegyenlos barmilyen oltozoben atoltozom
2016. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Én kissé szégyenlős vagyok, nem szeretek mások előtt vetkőzni, alsónadrágig oké, de tovább nemigazán. De előfordult, és többször is meg fog történni, ha nincs más megoldás.
2016. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem zavartatom magam, átöltözök kint
2016. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Szarok ra. Mindenkinek van farka (fiunak) nem lopja el senku
2016. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sz*ni (a kérdezőt idézve) a külön az erre a célra létesített helyeken szoktam. Ha már így nevén nevezed a dolgot, igen, volt, hogy ott kellett az uszodában, többször is. Odaértem, és akkor jött rám, és elsz*tam az idő egy részét, amit úszással szerettem volna tölteni. Csak ha már így benne van ez is a kérdésben ilyen szépen megfogalmazva, írtam erre is valamit.


A kérdés többi részére válaszolva:

Namármost, öltözőkabin akkor szokott lenni, ha koedukált az a rész, ahol a szekrények vannak. Ilyen helyen illetlenség is mindenki előtt öltözni. Nem tudom, a többi válaszoló hogyan gondolta, hogy ott mindenki előtt öltözik át.

Az is lehet, hogy nem koedukált a szekrényes hely, ilyenkor természetesen ott lehet öltözni a szekrényeknél. De ilyenkor kabinok sincsenek ott, vagy pedig külön van arrébb kabinos rész (pl. a Gellért fürdő ilyen).

De eddig csupa olyan helyen jártam, ahol koedukált a szekrényes rész (pl. a nemrég bezárt Dagály), itt a kabinokba kell bemenni. Ha az összes kabin foglalt, akkor is ott a férfivécé, ott is át lehet öltözni, ha nincs kedved várakozni.


Nagyfokú illetlenség mások orra előtt öltözni koedukált öltözőben, nyugodtan szóvá lehet tenni és erélyesen fellépni ilyenkor.

2016. nov. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7-es voltam. Más kérdés, ha meg tudod úgy oldani, hogy semmit ne vegyenek észre az átöltözésedből, pl. magad köré csavarod a törölközőt, bár ez sem az igazi. Direkt azért van a kabin, hogy ott lehessen átöltözni. Nem olyan nehéz azt a pár lépést megtenni és bemenni, becsukni az ajtót, eddig még senki nem halt bele, és a várakozásba sem, csak a lustaság határtalan.
2016. nov. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
én kifejezetten szeretem ha látnak meztelenül.
2016. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Na már most én frrfi vagyok, a féfi öltözőben férfiak vannak. Nekik is az van, ami nekem így minek szégyenlősködjek. Koedukált jabinos öltözőben más, ott bemegyek mert a csajokat nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni. A nem koedukált öltözőben nem szerencsétlenkedem letolim az alsónadrágot és kész. Ha egyvféfi orrát, fülét, szemét látom, akkor ha véletlenül meglátom a p...éniszét akkor mi van, semmi. Ha az enyémet meglátják akkor sincs semmi. Emberek és férfiak vagyunk. Senki s tökéletes de a szégyenlősködés beteges
2016. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!