Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Használ-e valaki By Döme...

Használ-e valaki By Döme feederbotokat?

Figyelt kérdés

Vélemény,tapasztalat?

Nagyon gondolkozom,hogy vegyek-e kettő by döme 360 és 390 hosszúságú feederbotokat,ezért kérnék egy kis okítást.



2016. dec. 1. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem használok, nincs tapasztalatom
2016. dec. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Egon Noiro ***** válasza:
Elég sokat látok eladót alig használtan és ez ez nem is vet túl jó fényt rájuk. Ezért nem használok ilyet, de jó lenne, ha valaki rá cáfolna!
2016. dec. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy az internetfelhasználók és a by döme botok vásárlóinak halmazai közötti metszet közelít az üres halmazhoz. De remélem rámcáfolnak.


Nekem van spro avontage method feeder-em. Amikor kiállításon kipróbáltam a döme botokat arra jutottam, hogy ez nagyjából ugyanaz a kínában 15 dollárért gyártott spro/nevis bot. Lehet, hogy a dömét tesztelték is, de a horgászkarkötő után a haldorádó számomra elvesztette a hitelét.


Erről a botról - tehát nem a döméről - az a véleményem, hogy 360-ban kezdőknek, húshorgászoknak tökéletes. 390-ben már fejnehéz, nehéz és körülményes. Közepesen rettenetes a csillapítása, jó hamar felkeményedik, bírja a hibákat, a csapkodást, viszonylag könnyű is. A barátnőm - ha néha kijön velem - ezt használja 1-3 kilós egyenpontyokra, a 20 dekás keszeget már csak simán ki kell tekerni. Úgy rénézésre nagyon sérülékeny, keményfalú bottartó ajánlott.


Esetleg nézd meg a válaszokat itt alább. Általában elégedettek, csak az árat sokallják. 3-8 ezret (vagy többet) arra fizetsz ki, hogy ez döme és a magyar telepített tavakon 90%-ban biztos jó lesz. Kifogod vele a pontyot. Ha meg olcsóbbat keresel, belefuthatsz valami rettenetbe.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__vizi-sportok__70..

2016. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Haldorado cókmókok túl árazottak, nem rosszak ugyan, de hasonló minőséget más név alatt olcsóbban is lehet találni.

A Nevis még ebben is kivétel, az orsók drágán sz*rok.

Döme szabályos személyi kultuszt épitett maga köré, csak azt nem értem, a forgatásokon kívül miért nem a nevével szignált felszerelésekkel horgászik.

A kérdéses botról is el lehet mondani, hogy jó.. de annyira mégsem jó, hogy etalon legyen.

2016. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én használok és nem értek egyet az előttem lévővel.Nem értem hogy miért mond valaki olyasmiről véleményt ami neki nincs, nincs vele tapasztalata.Nekem egy 420-as Power fighter botom van és teljesen meg vagyok vele elégedve, nem tudom ennél melyik bot lehet jobb...szerintem semelyik. :)
2016. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!