Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Használ a gyógyúszás, érdemes...

Használ a gyógyúszás, érdemes belevágni? (Vélemények, tapasztalatok? )

Figyelt kérdés

Elég rossz a térdem és az orvosom megkérdezte nem e szeretnék e úszni járni. Persze nekem tetszik az ötlet csak nem tudom mennyire hatásos legalább is úgy hogy csak heti 2 óra lenne azok is 1-1 órásak. Tudom, hogy idő kell mindennek de kb hány hónap még egy kicsit erősebb lesz a térdem egyebek?

Meg a másik ha valaki tudja hogyan működik az egész mármint hogy mit is csinálunk az alatt az 1 óra alatt az leírná a véleményét, tapasztalatait?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 20. 13:26
 1/3 Nemes Zoltán ***** válasza:

Marha kevés infóra vársz pontos választ.

Mert hogy mi baja van a térdednek azt nem írtad le.

Amúgy meny ússzál mert használ.

De a térd ízület,(ha az a bajod) na az nem lesz jobb.

Idővel csak rosszabb lesz.

Ha csak fáj de tudsz járni akkor használd, mozogj minél többet , persze az ízületednek megfelelő szobahőmérsékleten, és szedj porc építőket, meg gyulladás csökkentőket. használ, én is szedem,

Ha más a baj mondjuk 90 éves vagy akkor meg hagyd a francba, holnap úgy is meghalsz:)

2015. szept. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mindi válasza:
Szerintem használni fog én a hátammal voltam sokkal jobb lett egy eséjt kaphat ő is :D
2015. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy nagyon mindkét térdem könnyen "kiugrik" pontosabban nem megy ki csak ugrik és nagyon könnyen mozog.
2015. szept. 30. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!