Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Érdemes ilyen Michael Phelps...

Érdemes ilyen Michael Phelps K180 Mirror úszószemüveget venni?

Figyelt kérdés
Járok úszni heti 1-2-szer kb 3km-t alkalmanként. Eddig ilyen 500Ft-os bóvli szemüvegeket használtam, de a víz befolyik állandóan, folyamatosan bajlódok vele, könnyen tönkremegy és gyakran cserélgettem. Gondoltam veszek valami komolyabbat. Van valakinek ilyen tapasztalata? Ezt találtam ami árban még nem olyan vészes szerintem és kinézetre is tetszik. Vagy érdemes egyáltalán netről rendelni próba nélkül? Vagy ha nem akkor milyet vegyek és hol? Köszönöm előre is a segítséget.

2016. dec. 2. 17:36
 1/2 A kérdező kommentje:
2016. dec. 2. 17:37
 2/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem érdemes. Ha heti 1-2 alkalommal jársz úszni, akkor teljesen feleslegesen drága. Menj el dacathlonba, ott van csomó amatőröknek való, próbálgasd ki! Egyébként lehet, nem a szemüvegben van a hiba, mert van gumi tapadó nélküli szemüveg is, az azt hiszem olcsó, es olyat használnak meg nagy uszok is, de neked is beválhat.
2016. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!