Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen szabályozás vonatkozik...

Milyen szabályozás vonatkozik magyarországon a kajakokra és a kenukra? , pl hol lehet és hol nem használni őket vagy hol milyen feltételekkel lehet? Gondolok itt arra hogy folyón mentőmellény stb minden érdekel a témával kapcsolatban

Figyelt kérdés

mind a dunai, folyóvízi szabályok mind a kis horgásztavi csónakázás evezés szabályi érdekelnének

mert pl nálunk ugy van hogy van a falumban amiben lakok van egy 35 hektáros horgásztó ott szoktam főleg evezni bemegyek a közepére hogy ne zavarjam a horgászokat(jó széles) és senki nem mondta nekem hogy lehet vagy nem mert csak én evezek rajta az egész faluban nincs szabályozva,fürödni tilos benne, azt tudom de evezésre más szabályok vannak vagy kellenének de szerintetek most mi van hol melyik tavakon folyokon lehet evezni mindegyiken ahol fizikailag lehetséges vagy most mi?


2016. dec. 3. 17:36
 1/1 anonim válasza:
Az MKKSZ honlapján megtalálod a zebrát, abban szerintem benne van :D
2017. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!