Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szabad a hévízi tóban "úsznom"...

Szabad a hévízi tóban "úsznom"? Mármint edzés szinten?

Figyelt kérdés

Nem szeretek uszodában úszni, télen meg az egyetlen természetes alternatíva tenerifén, vagy más külföldi forrásokon kívül kívül a hévízi tó.


Szabad benne úsznom, vagy káros lehet?


2016. dec. 15. 05:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt nem ilyen kis uszikálásról beszélek, hanem arról, hogy rendesen átmozgatom magam benne.
2016. dec. 15. 05:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, rendesen úszhatsz benne. Én is szoktam. Arra ügyelj, hogy kb 20 perenként ki kell menni, pihenni. Mert nagyon erős hatása van a víznek. Én első alkalommal tartottam 20 percenként szüneteket, de nem éreztem semmi bajt. Aztán következő alkalommal már úsztam egy jó órát.
2016. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, milyen hatással számolhatok? Veszélyes, vagy csak fárasztó?

Jobban megbízom a természetes dolgokban mint mondjuk egy uszoda vízben, szóval ha van hatása is, gyanítom azzal csak jót teszek a testemnek.


Mi a legolcsóbb lehetőség amúgy az ottani úszásra, vagy te helyi lakos vagy? Bár 3000-res kombinált szaunás belépőt tervezek és akkor meg van oldva a pihenés is.

2016. dec. 15. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáradságot érezhetsz. Azt én is éreztem, hogy jobban kifáradtam. Ezen kívül az aszthmások, szívbetegeknek fokozottan figyelniük kell. Gondolom az neked nincs, de azért figyelj magadra! Egyből ne ússz le egy órás menetet semmiképpen. Főleg, hogy még nem úsztál benne, nem tudhatod, hogy milyen hatása lesz rád. Nem vagyok helyi lakos. Le szoktunk ugrani. Én is nagyon szeretek természetes vízben úszni. A jegyárakra sajnos nem emlékszem.
2016. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!