Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves fiú vagyok és ha...

16 éves fiú vagyok és ha izmosodni szeretnék mármint nem szeretnék ilyen "bot" lenni mint most akkor én elkezdhetek súlyokkal edzeni meg fehérjét meg ilyesmiket szedni?

Figyelt kérdés
Csak mert nagyon sokszor hallodtam azt,hogy még túl fiatal vagyok meg hogy még fejlődik a szervezetem.

2016. dec. 10. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Legalább egy héten háromszor végezzél először 2-3 hónapig teljes testedzést súlyzókkal azaz, hétfő szerda és péntek.

Szerintem a fehérje porokat nem kellene fogyasztanod, inkább tedd rendbe az étkezésedet, hiszen szilárd étkezéssel is betudod vinni a napi fehérjét, tskg 2 gramm.

Ezenkívül napi szénhidrát bevitelre is szükséged lesz, tskg 3-4 gramm-ra Viszont a multi vitaminokat szedheted. naponta. táplálék kiegészítőket.

2016. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kenzo Tenma ***** válasza:

#1 +1


Szerintem még olvasd el a sárga kapszulát, ingyen letölthető.


Amúgy nem vagy túl fiatal, 13-14 évesen esetleg még az lennél.

2016. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fehérjét enni szokták nem szedni. Nem gyóccer'.
2016. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm értem :) köszönöm a válaszokat
2016. dec. 13. 06:43
 5/5 anonim válasza:
Minél több szteroid.
2017. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!