Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen tantargy kell ahhoz...

Milyen tantargy kell ahhoz hogy hoz uszo edzo lehessek? Kell egyetem? Vagy foiskola? Hova kell mennem erettsegi utan?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesi és biosz valószínűleg nem árt. Biztos vannak sima edző képzők, de ha komolyan gondolod szerintem egy TF-es diploma nem árt. Személyes tapasztalat se hátrány. Milyen szinten úszol?
2017. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Testnevelési Egyetemen szerzett szakedzői diploma a csúcs.

Vannak alacsonyabb edzői fokozatok, OKJ-s képzéssel is indul Sportedző tanfolyam, ami csak másfél év, és levelező tagozat, Sportoktató tanfolyam csak egy év.

Ezekkel szemben az "igazi" szakedzői képzés hosszabb ideig tart, de magasabb fokozatú besorolást ad a diploma: Sportági szakedző (sportág megjelölésével) sportágban


[link]


[link]

2017. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
versenyszerűen. nyertem bajnokságot diákolimpiát. de én viszont elsőnek gyógyúszás oktató akarok lenni
2017. jan. 2. 01:00
 4/7 anonim válasza:

Biosz legfőképp az emberi test miatt (izmok,csontok,rendellenességek etc)

És hát tesi persze :D

Tesi érettségi viszont elég kemény, mert hiába akakrsz uszó oktató/edző lenni, akkor is kell magasat ugrani meg minden marhaságot csinálni majd. Középsuliban nekünk 10-12ben volt úszás imádtam, míg a rendes tesiből full 1-es 2-es jegyeim voltak csak :D

2017. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszonom
2017. jan. 2. 23:53
 6/7 anonim válasza:
0%
Te is moleszterálni akarsz?
2017. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sztem csak egy kicsit kiákásztáni.
2017. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!