Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Feeder orsó választásban...

Feeder orsó választásban segítene valaki?

Figyelt kérdés
A múlt szezonban az egyik feeder botomon Nevis Secure orsót használtam.Elég jól szuperált.Finoman állítható letapadás mentes a fékje,fém zsinórklipsz van a dobján és eléggé jól össze van rakva.Elgondolkodtam hogy a másik feeder botra is vennék egy ilyen orsót viszont hosszútávon nem tudom mennyire lenne jó döntés.A másik alternatíva pedig hogy vennék mindkettőre valami olcsóbb Shimano orsót (Sienna,Alivio,Nexave,Hyperloop,Catana).A Secure-al lényegesen olcsóbban jönnék ki mert csak egyet kell venni.Eddig bevált de azért a Nevis az nem Shimano.

2017. febr. 6. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A Nevis az valóban nem Shimano, bár az olcsóbb /ez alatt

a 20 ezer alattiakat értem/ Shimanoktol sem kell hasraesni!

Az anyagi részét te tudod a dolognak mennyit tudnál rá szánni, a Nevis secure 10 ezer körül van. Ha jó és rendesen müködik én azt mondom ne cseréld most le, vegyél mellé egy Shimanot ha azt szeretnél, az általad felsoroltak közül én a Cattanat ajánlanám árba is jó szerintem, fém dob és fém pot dob is van hozzá

[link]

Akjánlanám a nevis orsót most szezon elején friss zsir és olajjal át szervizelni.

2017. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz hogy bemegyek a horgászboltba kézbe veszek egy pár orsót és első benyomás után megpróbálok rájönni hogy melyik lesz a nekem való
2017. febr. 12. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!