Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit ajánlanátok? /horgászat/...

Mit ajánlanátok? /horgászat/ lejjebb

Figyelt kérdés

Üdv! Nagyon kezdő vagyok pecázás ügyben de érdekel eddigi max. snecit és néhány törpe harcsát fogtam persze nem saját bottal... Érdekel ez a sport csak nem tudok árakat...

Igazából csak a bot lógatás érdekel mert szeretem a csendet és csak ücsörögni. Mit ajánlanátok? légyszíves körülbelüli árakat írjatok


2010. máj. 9. 10:16
 1/2 anonim válasza:
te még kezdő vagy neked kezdő cuccok kellenek. sztem kezdésnek elég neked 2 bot. 1 úszós teleszkópos lehet kapni orsóval eggyüt ilyen kezdőd cuccot olyan 4000 ft körül. meg vegyél egy fenekező két részes botot aztis lehet kapni orsóval olyan 5 ezer körül. damilt nemkell drágát venned olcsó is megfelel az úsóshoz 0.20 mm-est vegyél kb 4-500 ft egy tekercs damil és azmár középkategóriás damil.fenekezőnek is ilyen 4-500 ft körül vegyél de abbol 0.25mm-est vegyél az az alap fenekező damil.úszóst lehet kapni felszerelt zsebpecákat 400 ft-ért ilyen kishalazó csak rákötöd és horgászol. fenekezőnek is lehet kapni felszerelt etetőkosarat 300 ft-ért .etetőanyagot azt ajánlom abbol középkategóriást vegyél azok már nagyon jók a tímárt ajánlom neked pirosba meg sárgába. 1 kilós 400 ft 3 kilós 900 ft.csalinak csontit tegyél úszóhoz.fenekezőhöz is tehetsz azt keszeget kárászt foghatsz vele de ha jobb halat akarsz fogni akkor gilisztát vagy kukoricát és ponytokat is foghatsz.kb ennyi amit tok mondani ha még valamiröl van kérdésed írj nyugodtan.
2010. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én botomat örököltem. Nekem egy Dam Devil Stick Tele 160-as van Silstar Tierra 440-es orsóval és úgy emlékszem hogy apám olyan 10 ezer forint volt
2011. máj. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!