Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vasárnap megyek a Balatonra...

Vasárnap megyek a Balatonra feederezni. Tippek?

Figyelt kérdés

Ifi jegyem van.

Ket bottal horgaszhatok???

Csalinak giliszta es kukorica jó???

Ha 40-50 méterre dobok jo lehet?

Halas-tuttifruttis etető jó?

Tennék bele kukoricát es gilisztadarabokat.

(Almádiba megyek)

Kérlek kedves válaszokat írjatok!!!:-)



2017. márc. 10. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal ifi jeggyel csak egy bottal lehet horgászni.Etetőanyagból mindenképp valami édeset válassz,esetleg hozzá egy jó hidegvizes aromát.Csontit is érdemes vinned, kitudja mire kapnak aznap.Meg amúgy is a csonti az egyik legjobb csali kora tavasszal.Horognak kicsit válassz + nem árt technopufival kikönnyíteni a csalit.A fekete hidegvizes Tímár nem rossz etetőanyag ilyenkor.Ilyenkor etetőanyagból ne a mennyiségre menj, inkább minél erősebb aromája legyen.
2017. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Édes ízt hoznék,a halas jóötlet.

De úgy halas,hogy beltartalom van mögötte és nem csak aroma pl : édes etető halliszttel vagy halas aromával de fehérjékkel is.

Tuttifruttis jó lehet,de én inkább egy : eper-hal (dovit) vagy vanilia,vagy bármely édesebb jellegű etetőt...

Pl én ha most mennék :

1 kg vanilia etető + CSL mézes

vagy epres vagy ananászos etető hozzá epres CSL...

Mindkettőhöz 10-15 deka lengyel hallisztet vagy tonhal lisztet tennék,és kilónként 10-20% ttx-et (kukoricapogácsa)

Tudom ajánlani : Dovit termékeket,alap epres etetőt ~380 ft/kg.

CSL-jük fantasztikus,én szeretem az aromákat megkostolni,mert nem elég ha szaga van,íze is legyen.

Az epres csl édes,eper íze van (már amennyire kukoricacsíra likőr mellett érezni lehet)... kb 400 ft,és 1 kg etetőhöz a 2.5 deciből fél - 1 deci kell.. tehát gazdaságos nagyon..


Darabolt gilisztát tennék egy keveset az etetőbe,amíg gyengén esznek én éppen pár "Diónyi" mennyiségűt tennék,hogy 1 kosárban 5-10 db legyen csak darabolt.


Ha method feeder (kosár) akkor 1 szem kis 6-8mm lebegő pellet +2-3 szem csontit tennék fel.

Panírozva (1x bele a dipbe v aromába majd por dipbe és ezt addig mig több mm vastag nem lesz rajta) hatásos,mert a csonti folyton rugja le magáról és felhőz vele.

2017. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!!

Vagy esetleg ha mézbe mártom még bele???

Kipróbalom az ötleteiteket!!:-)

2017. márc. 10. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
A méz nehezen old ,főleg hideg vízben...
2017. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!