Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A horgászvizsgáról adnak ki...

A horgászvizsgáról adnak ki utólag valami igazolást?

Figyelt kérdés

Volt vizsgám, horgászigazolványom is. Ez normál kék tokos igazolvány.

[link]

Horgásztam is jó pár évig. Először ifiként egy bottal, majd felnőttként is. Aztán egyetem, külföld, stb. Szóval jó pár évig nem horgásztam. Most ki akartam váltani 2017-re az engedélyt de azt mondták mutassam be a horgászvizsgáról a bizonyítványomat. Ilyesmit mutatott a srác, hogy ilyen kell neki.

[link]

De nekem ilyen nincs. Emlékszem mikor vizsgáztam, utána egyből kitöltötték az igazolványt (fogásinapló. területiengedély stb), és hátsó oldalára bepecsételték, hogy horgászismeretiből beszámolt. Ennyi. Semmi bizonyítvány.



#igazolvány #horgászbizonyítvány
2017. máj. 1. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Na és most holvan az a horgász igazolvány amibe be pecsételték, hogy "Horgászismeretekböl beszámolt" ??

Azt most is el kell hogy fogadják, ha bemutatod, az érvényes vizsgának számitt!

2017. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát barátom újra kell vizsgáznod.


Nekem mondták amikor kihagytam 3 évet hogy a régi papírjaim semmit nem érnek mert kihagytam 1 évet és amiatt kezdhettem nulláról mindent. Nagyon egy aljas sz.r háziak.

2017. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. Jól átba.tak.... 12 év kihagyás után elfogadták azt amit 14 évesen szereztem.... 2. Kép....
2017. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es Hát ez az! Nem találom. Még szétnézek a garázsban, hátha ott lesz valahol a peca cuccaim között. Ha nem akkor szívás….


2-es Szerintem is megszívattak. Nekem is azt mondták, hogy ha van ilyen bizonyítványom, vagy megvan a régi horgászigazolványom akkor minden gond nélkül kiállítják az új igazolványt. Sőt azt mondták, hogy ha van még hely a régiben akkor azt érvényesítik (raknak bele egy bélyeget), nem számít, hogy 20 éve állították ki.


Most hogy utána néztem a neten, más is jár ebben a cipőben. Régen vizsgázott, akkor még nem volt semmi bizonyítvány, vagy igazolás, semmi a vizsgáról. Csak az igazolvány amit ott helyben kiállítottak. Kihagyott pár évet. Most meg már nem találja a régi igazolványát, de szeretne újat. Sőt van olyan is akinek még az egyesülete is megszűnt azóta. (Mondjuk nálam is ez a szitu. Az egyesült ahol anno vizsgáztam megszűnt miután nem ő nyerte el a tavunk kezelését. Pár éve új egyesült jött létre. Szinte a teljes tagság ugyanaz, csak mégse ugyanaz az egyesült ami anno volt.)


Évi több százmillióból gazdálkodik a MOHOSZ. Egy közepesen elcsalt közbeszerzésnél is pár millióból ki tudnának hozni egy normális számítógépes rendszert ahol tárolnák kinek van vizsgája, kit tiltottak el stb.

2017. máj. 1. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz meg az igazolvány, és a régi-uj egyesület sem ad igazolást a vizsgáról, akkor nullárol kell kezdeni, minden más esetben a régi vizsga igazolás jó, az nem határidös nem jár le!
2017. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak meg lett! :)

Tegnap délután csak megtaláltam a garázsban. Úgy van ahogy emlékztem. Nincs hozzá semmiféle biztonyítvány, vagy igazolás a vizsgáról. Annyi van hogy az utolsó oldalon a "HIVATALOS BEJEGYZÉSEK"-nél van egy pecsét "Horgászismeretekből beszámolt", dátum, aláírás. Ennyi.


Holnap megyek be az egyesülethez. Remélem ez alapján kiadják az engedélyt.

2017. máj. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!