Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veletek történt már (így...

*Glissade* kérdése:

Veletek történt már (így utólag) vicces dolog edzés közben? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Lábtoló gépen hangos pukizás miközben van egy 10/10es csaj a környékeden, akihez hozzá sem mer szólni egyszerű férfi ember, szerintem minden terembe járó pasival megtörténik legalább egyszer...


De a legviccesebb az volt számomra, mikor valahogy összehoztam, hogy fekpadon a jobboldalra 80at raktam, ballra meg 60 at... mikor kiemeltem, hírtelen mindenki felélénkült a teremben... a 80 as fele az egykezesek állványát nyílegyenesen nekidöntötték a bazinagy tükörnek... jó drága tükör volt :)

Ezért szívás ha ingyen bérleted van haverod termében, nem lehet elsunnyogni ha kárt okozol, mert mindenki ismer :D

2015. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem.


1. Cross Training: Olyan lámpa volt a teremben mint általános iskolában (tudjátok az a nagy téglalap sok világító izével), de ez a lámpa úgy volt rögzítve, hogy "kötelek" tartották és kicsit lelógott.


Ezt a lámpát véletlenül levertem egy ugrókötéllel, úgy hogy az edző épp mögöttem állt és bíztatott, hogy hajtsam gyorsabban. :D

Hirtelen elment a fény a terem egyik oldalán, szűrke porcicák szálltak körülöttünk, mintha hópelyhek lennének. ;)

A lámpa egyik felét elengedte a "kötél" és hangos puffanással a tükörnek csapódott. :D :D :D

Majd jöttek a karbantartók egy létrával, miközben mi edzettünk szerelték vissza a lámpát... ;)

2015. aug. 3. 14:18
 3/4 A kérdező kommentje:

2. Súlyzó rúd:

Elmentem edzeni egy terembe, felpakoltam a tárcsákat a rúdra, rátettem a szorítót, de levenni már nem tudtam. :D

Szóltam ott az egyik vendégnek: ő se tudta levenni (tekerős szorító volt). Jött a recepciós, akárhogy tépte, tekerte; neki se ment... jött az edző; neki sem sikerült!

Majd végül elvitték a súlyt és mondták, hogy semmi gond majd leszedik. :D :D

2015. aug. 3. 14:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Kettlebell:

Egy olyan gyakorlatot kellett csinálni, hogy egy kézzel mint a swingnél lendítem a golyót, majd hajlított könyékkel behozom a vállam elé (fejem mellé).

Egy kicsit azért fáradt voltam már, nem is ismertem még azt a gyakorlatot így nagyon ovatosan kezdtem bele...

Majd korrigált az edző, hogy a fejemhez közelebb ledítsem a kettlebellt.

Oké megtoltam pontosan a fejem irányába (persze én tudtam merre megy a golyó), majd mielőtt orba vágtam volna magamat gyorsan kivittem a vállam elé és egy picit elcsúsztattam ellenkező irányba a fejem. :D

Közben figyelve az edző teljesen elsápadt tekintetét, már szinte ugrásra készen állt.

Majd kinéztem oldalra a kettlebellre mosolyogva; "most miért, hát oldalt van a súly nem vágtam magamat fejbe" arccal. :D

2015. aug. 3. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!