Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ez nagyon rossz eredménynek...

Ez nagyon rossz eredménynek számít?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nemrég úszni, mert elég sok rajtam a felesleg, és ma lemértem, hogy mennyi idő alatt úszok le 25 métert.

Mellúszásnál 29 másodperc és hátúszásnál 31 másodperc lett az eredmény.

Nemtudom ez mennyire jó, igyekezni fogok faragni az időből.

Vélemény?

23/L



2017. máj. 2. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a budapesti VB-n úszó csapatban tuti nem férsz be ezzel az eredménnyel. :)


De most komolyan... Versenyezni akarsz vagy sportolni? Ha versenyezni akarsz akkor nem túl jó eredmény.

De ha csak a mozgásról, a sportról szól az egész akkor nem tök mindegy mennyi idő alatt úszod le az 25-öt. Csináld, ússz, minnél többet minél gyakrabban. Diétázz és akkor valószínű meg lesz az eredménye.


Én pl heti 3szor úszok fél órát. De sose mértem le mennyi idő alatt úszom a 25-öt és hogy mennyit sikerül leúszni ez alatt a fél óra alatt. Nem érdekelm, mert nem versenyre készülök. Az egészségem miatt csinálom. (Azt hogy mennyit úszok azért nem számolom, mert kicsi 25 méteres medencében úszok én is és lusta vagyok számolgatni.)

2017. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) nem, nem versenyezni szeretnék, csak sportolni valamit. A futást nem nagyon kedvelem, úszni viszont szeretek.

Igazából csak kíváncsi voltam, milyennek számít az eredményem. Csak kíváncsiságból :)

Köszi még egyszer!

2017. máj. 2. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is járok mostanában néha, múltkor lemértem, bár abszolút nem siettem, biztos volt jobb időm ennél, 3:15 alatt úsztam a 100-at. :D Én inkább hosszabban és lassabban szoktam úszni, alkalmanként 1 órát kb. Múltkor megállás nélkül 16 hosszt leúsztam és akkor meghúztam neki rendesen, ki is fulladtam a végére, de nagyon jól esett. Amikor először voltam a 25 méteres medencét átúszva meghaltam már. :D Semmi versenyzési célom nincs, csak a hátam miatt úszok. 23/F
2017. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hobbibol úszok, 100m mellen 1:20 az egyéni csúcson, 16/F
2017. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!