Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Energofish black fighter spin...

Energofish black fighter spin 300 pergetőbottal lehet fenekezni?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek a horgászathoz, leendő apósomtól kaptam egy botot, aminek utánnanézvén rájöttem hogy pergetőbot. Én általában fenekezni szoktam, nem tudom ez a bot alkalmas e rá mert elég vékonynak tűnik egy nagyobb pontyhoz.

2017. máj. 13. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ez a 3 méteres, 40-80 gramm dobósúlyos bot, akkor minden további nélkül fenekezhetsz vele. Ez ki fogja bírni az etető kosaras dobálást.

[link]

2017. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Siman lehet vele fenekezni, ismerek olyat aki szandekosan pergetobotot vesz fenekezeshez, mert azzal nagyokat tud dobni.
2017. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)))))
2017. máj. 13. 16:02
 4/8 A kérdező kommentje:
tudtok hozzá esetleg orsót ajánlani? nem akarok 7nél többet költeni ha megoldható :)
2017. máj. 13. 16:25
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

Annak a sütnivalójával van gond aki fenekezni pergetőbotot vesz direkt mert nagyot lehet vele dobni.

Feederbot ugyanez.

Bojlis ugyanez.

Csak azok direkt erre vannak kitalálva.

2017. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ez a bot alkalmas bojlizásra is?
2017. máj. 16. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:

80 g dobósúly..

100-140 grammos ólmok,pasztaólmokat,7-9 grammos (egy jobb süllyedő 24-30mm körül laza) bojlikkal?

Esélytelen.

Ha nincs pénzed normális bojlis botra akkor ne bojlizz,tapasztalat!

Egy kezdő bojlis bot ami belépőszint az 18-20 ezer.

a 7-10-12 ezer forintos botok : fenekező botok,de semmikép sem bojlis botok!

2017. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mint mondtam, a botot kaptam, egyszerűen nem ismerem a tulajdonságait. Egy jó kis orsót tudnál hozzá ajánlani? (bár megtehetném hogy 200ezret ráköltsek, nem szándékozom 7K fölé menni, remélem megérted)

Nem akarok feltétlen bojlizni sem, puszta kérdés volt. Egyszerű method kosaras fenekező bot lesz, elektromos kapásjelzővel. Ehhez egy orsót tudnál ajánlani? :)

2017. máj. 17. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!