Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászatnál etető anyagba...

T Arnold kérdése:

Horgászatnál etető anyagba belerakom mi lesz akkor?

Figyelt kérdés
Ugye én egy olyan ember vagyok aki szeret magának kitalálni csalit etetőanyag adalékot stb... Most a balatonra mennénk horgászni és sokszor látom hogy földet egyéb "színező" anyagokat kevernek bele.Az én ötletem az lenne hogy kifőtt kávé zaccot rakok az etető anyagba és megnéztem az is ugyan olyan "felhőt" képez,lehet jövője ennek a trükknek vagy felejtsem el?

2017. máj. 17. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A kávézacc a szűrőn átment kávémaradvány,és a kávé sav amiket kiold azzal együtt ül le,az az utolsó szűrő...

Így keserű,savat fogott fel...!

Na meg tömény az íze...

A kávé alapból keserű,a zacc hozzá mégkeserűbb,ha cukrot adsz hozzá az lassan emésztődő szénhidrát.

Ipari tejport próbálj : krémes,édes íze van,mehet mindenféle édes vagy fűszeres büdöshöz,felhőz és nem szénhidrát hanem fehérje.

És nem mellesleg 300-400 ft/kg igaz 15 kilós zsákban,de 3 szezonra elég :)

2017. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be a céghez a kávézaccot, főzd le még egyszer, add el a kávét, s az árából vegyél etetőanyagot.
2017. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neked a kávé zacc nem fog felhőt képezni :DDD felejtsd el. túl nehezek a szemcsék.
2017. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!