Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » El szeretnék kezdeni pergetni....

El szeretnék kezdeni pergetni. De hogyan?

Figyelt kérdés
Milyen botot, orsót, zsinórt ajánlottok kezdő pergetőnek? Minden ragadozóra akarok menni kivéve a harcsára. Szóval olyan botot szeretnék ami a harcsán kívül mindenre jó. Wobblert és gumihalat is szeretném ha linkelnétek. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. máj. 27. 13:56
 1/3 A kérdező kommentje:
U.i. a Tiszán és a Szamoson horgászom
2017. máj. 27. 13:57
 2/3 anonim ***** válasza:
NEm írtad, hogy csónak vagy part :) ha csónak akkor elég 1,5-9 es bot is, egész finom fonott zsinorral. Ha part, akkor ott elkel egy 3meteres bot is.
2017. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdésnek jó lesz valami olcsóbb bot+orsó kombó. Megtanulni dobálni, kikerülni az akadókat, megtanulni hogy kell a kapásokat kezelni.


Én is idén kezdtem pergetni. Egy rövid 1,8as bottal dobáltam eddig (most nyáron inkább békés halakra megyek). De vettem már egy 2,4est is. De még nem próbáltam.

Őszig várok. Hosszabbal a partról bobálok majd, rövidebbel csónakból a nádhoz. Ez a terv legalábbis.

Sajnos nem az a tipikus ragadozós víz a miénk. Süllő azért van. Csuka nem sok. Sügér van még.

2017. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!