Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A vizes VB ugrótornyait miért...

A vizes VB ugrótornyait miért nem a Parlament elé építették?

Figyelt kérdés

A Batthyány térre építették ahol, ha szemből közvetítik az ugrókat, akkor a háttérben a Máltai Szeretetszolgálat hajléktalan épülete illetve a BKV buszok lesznek láthatóak és nem a Parlament.


Nem lett volna észszerű a Parlament elé építeni a tornyokat, hogy minden ugrásnál a háttérben a jellegzetes és ikonikus épület legyen mindig látható?


Biztosan lesznek vágóképek az ugrások között, és pásztázzák majd a Dunát, Parlamentet is, de úgy még több turisztikailag fontos imázs képet lehetett volna közvetíteni.



2017. jún. 22. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy nem fért volna közvetlenül előtte a lelátó és a többi, de passz én se tudom, ez csak 1 otlet
2017. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez logikusan hangzik, pláne hogy azóta mindenféle konténer dobozt építettek még a Batthyány térre, gondolom a közvetítő állások lesznek.
2017. jún. 26. 01:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy a politikusok kedvet kapjanak magas építményekről történő leugrásokhoz... :D


Amúgy nem tudom, talán a látvány miatt, hogy minél többen csodálják meg a Parlamentünket.

2017. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De pont hogy ne a Parlamentet mutatja a kamera, amikor szemből mutatják az ugrókat.


Akkor látszódna állandóan a Parlament a háttérben, ha a pesti oldalra építették volna az ugrótornyot, és szemből Budáról kameráznák a Batthyány térről.

2017. júl. 5. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ugrókat sose szemből mutatják...
2017. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oldalról és szemből.


Közben rájöttem, hogy lehet nem is arccal a Parlament felé ugranak majd és akkor ha oldalról mutatják majd őket, akkor pont, hogy látszani fog a Parlament. :D

2017. júl. 11. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!