Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 14 évesen késő elkezdeni...

14 évesen késő elkezdeni vizilabdázni?

Figyelt kérdés
És ha nem Budapesten hol érdemes elkezdeni? (Nem versenyszerűen ahoz gondolom kicsit késö, hanem heti párszor hobbiszinten)

2017. júl. 20. 13:01
 1/10 A kérdező kommentje:
14/f
2017. júl. 20. 13:11
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi szinten 40 évesen se késő.
2017. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem vágj bele nyugodtan! Soha nem késő elkezdeni sportolni.
2017. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

/előző vagyok/

15/L, magyar bajnok vízilabdázó

2017. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 GMP16 válasza:

Biros Péter (többszörös olimpiai bajnok) is 14 évesen kezdett el=nem késő, de küzdened kell, hogy utolérd a társaidat.


BP-en: KSI-ben, UVSE-ben, BVSC-ben, FTC-ben, OSC-ben, Vasas-ban érdemes, erős csapatok (majdnem) minden korosztályban, de ezekben a csapatokban heti 5 edzésre le kell járnod, plusz a hétvégi meccsek.

2017. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úszni tudsz? Ha igen, akkor menj el a legközelebbi uszodába, és kérdezd meg az úszómestert. Ha nem tudja, menj el a következő uszodába.


Ha van uszoda, de nincs semmi, alakíts egy csapatot!!!

2017. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És keresd meg az illetékes önkormi sportosztályát, támogatni fognak!
2017. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Attól függ mennyire tudsz jól uszni,minimum 3 úszásnemből tudnod kell(mell,hát,gyors)elfogadható szinten úszni tehát dinamikusan ne úgy mint aki mindjárt megfullad. Ha jól úszol akkor simán elkezdhetsz vizilabdazni. Culubbok esetén a VASAS-t az FTC-t, ha tényleg hobbi szinten heti 3 edzés kb. akkor az OSC-t tudom ajánlani. Ezeknél a csapatoknál van esélyed játszani a többiben nagyon sokan vannak. Ha lány vagy akkor a Vasasban nem érdemes próbálkozni mert ott nincs lány csapat csak fiú. Ha tényleg elkezded akkor a lemaradásodat kb.1 év alatt feltudod hozni. Hajrá próbáld meg!☺
2017. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És csak el kell menni egy edzésre vagy előtte beszélni kell valahogy az edzővel? És 14 évesen melyik korcsoportba tartoznék? A válaszokat köszönöm, megy a zöld kéz mindenkinek
2017. aug. 22. 19:41
 10/10 anonim válasza:
14 évesen serdülő, én is vizilabdazok 15éves vagyok a Városgazda Utánpótlás akadémia-nál es az a helyzet ha a száz métert nem úszod meg 1:10 alatt kevés az esélye hogy jatszani fogsz serdülő-be.
2017. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!