Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Késő lenne elkezdeni vízilabdá...

Késő lenne elkezdeni vízilabdázni? 17/L

Figyelt kérdés
Nagyon vonz a vízilabda, és szeretném elkezdeni, egyelőre hobbi szinten, edzés céljából. Elég régóta komolyan futok és röplabdázok,egy ideje úszom is, viszont a gyorsúszással még vannak problémáim- ezt próbálom most javítani. Szerintetek elkezdhetem még a vízilabdát? Milyen egy edzés menete?

2015. szept. 4. 22:00
 1/4 anonim válasza:
Hány éves vagy? Szerintem 15 éves korig nem késő, HA rendesen tudsz úszni, hogy 20 hosszból nem hagynak rád 12 hosszat. Tapasztalatból mondom, hogy az nem jó, mivel van egy edzéstársam, és már ott tartok, hogy ha miatta még egyszer megrúgnak, vagy ő megrúg, teljes erőből seggberúgom. Szóval ezek elkerülése végett nézd meg, milyen gyorsan úszol.
2015. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17éves vagyok, és szerintem nem úszom lassan, csak a légzési technikámon lenne mit javítani
2015. szept. 7. 11:24
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ,HA tényleg tudsz úszni csak a levegővétellel van gondod,akkor azt kicsit tudnád fejleszteni az edzéseken. Szerintem még nem késő bár... azért bele kell majd húznod ,de én szorítok!!! :) Ha segíttetem,akkor örülök :D
2015. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia

Én 15 éves vagyok és 9 éve űzöm ezt a sportágat és nagyon imádom!Nálunk heti 5 edzés van, mindegyik 2 órás.Hétfőn, szerdán és pénteken (akkor csak 1 órát) csak úszunk és rámegyünk a technikára.A többi napokon a bemelegítőn kívül csak meccsezünk.Szerintem egy alap úszástudás kell, de én úgy gondolom, hogy a megfelelő levegővétel nagyon fontos, medt elég kemény sport, de ez attól is függ, hogy milyen poszton fogsz játszani.

2015. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!