Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehet gyorsan úszni...

Hogyan lehet gyorsan úszni úgy, hogy nem fáradunk el?

Figyelt kérdés
mindig"fulladozok" úszás közben.
2010. máj. 22. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is

Engem is érdekelne

2010. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

olyan nincs, hogy nem fáradsz el! :)

csak olyan van, hogy ha mondjuk hosszabb távot kell leúsznod, akkor nehezebben fáradsz el, és sokkal kitartóbban tudsz menni. ez rengeteg úszással és az állóképességed fejlesztésével tudod elérni, amihez, mint már mondtam, sokszor kell hosszú távokat úsznod, minél kebesebb pihenővel! :))

remélem érthetően leírtam, hogy ez nem megy egyik napról a másikra, és remélem, hogy segítettem! :))

2010. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
*kevesebb
2010. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lényege az, hogy ne kapkodva ússz, hanem lassabb, de szabályos ütemben szeld a vizet. Ezenkívül gyakorolj sokat!
2010. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát..gyakorolok de nem nagyon megy.Azért meg fogadom a tanácsaitokat::D köszi:)
2010. máj. 23. 12:36
 6/8 anonim ***** válasza:

minél szabályosabban kell csinálni, ami lehet h baszott nehéz, de nem véletlen az a szabályos, hiszen az a leghatásosabb

csak tapasztalt edző taníthatja meg, magadtól nem tudnád megtökéletesíteni

2010. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sokat fuss sülyzózz és ússz többet ha többet edzel később fáradsz el , tapasztalat :)
2010. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mostmár gyártanak energiaitalokat, stb és tényleg ússz lassabban de lehet hogy aszmás vagy!!!!
2012. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!