Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Miért van az, hogy a vizes...

Miért van az, hogy a vizes vb-n a lelátókon vannak üres helyek, mégsem lehet jegyet kapni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon fel szeretnék menni a vizes vb-re, viszont minden jegy elkelt, bármelyik napot nézem. A döntőkre szeretnék nagyon felmenni és átélni ezt a hatalmas hangulatot. Miért van az, hogy a lelátók egy része üres, viszont még sincsenek jegyek? Honnan tudnék akkor szerezni délutáni jegyeket úszásra? :)


2017. júl. 24. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ül mindenki folyamatosan a helyén.
2017. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most a döntőkön egy üres helyet sem látok.
2017. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy lehet, hogy ma délutánra minden jegy elkelt. És most nézve az úszásokat. Elég sok üres hely van a lelátókon.


xy: Ugyanezt kérdeztem én is tegnap...


xy: Én sem èrtem, de elèg felháborító, hogy vmi baki miatt, nem lehetnek ott az emberek!


xy: Elvileg jegyüzérek felvásárolják meg cégek, melyek tagjai végül nem mennek el... hát köszi!


xy: Gondolom egy részük repi ajándék olyanoknak akiket nem érdekel :(


xy: nekem egyik barátom most ment be nem olyan rég, helyszínen sokan adnak el jegyeket.



Ezt egy vizes vb jegyes csoportban beszélték, csak a neveket kitöröltem, nehogy valami probléma legyen belőle... :) Szóval akkor nem csak én látom így!

2017. júl. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!