Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mekkora a baj ha homalyosan...

Mekkora a baj ha homalyosan latok a levegon miutan sokaig nyitva volt a szemem a viz alatt?

Figyelt kérdés

Szvl nyar, strand. Uszoszemuvegem nincs, eddig is anelkul nyitott szemmel usztam a viz alatt. Kb 5 oran at voltam nyitott szemmel kloros medencevizben ( kisebb nagyobb szunetekkel, levegot venni kell meg kaja pihi)

4 ora telt el azota de tavolra homalyosan latok meg mindig mondhatni 2xesen latok. Amugy nemvagyok szemuveges, jo a szemem. Mikor vegleg kijottem kicsit be volt pirosodva, de ez altalaban mindig igy van. Sot altalaban ugyanigy homalyos minden utana de nem ilyen sok idore. Szerintetek ha igy folytatom lehet maradando bajom?

14/l



2017. aug. 9. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
ne félj elmúlik. a viztől van mint mindig. most sokat voltál vítzben több ideig tart ez a mellékhatás. de biztos hogy nem tesz jót ha ezt csinálod!
2017. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb begyullad, amit ki lehet kezelni. De azért ennyi ideig nem kéne bent lenni medencében. Legalább óránként gyere ki és csinálj kicsit mást is!
2017. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!