Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodában szabad szemüvegben...

Uszodában szabad szemüvegben (nem úszó szemüvegről van szó) a medencékbe menni?

Figyelt kérdés
A házirend konkrétan nem tér ki erre, de arra igen hogy törékeny vagy sérülést okozó tárgyat tilos a vízbe vinni. Szabály az is hogy a víz alatt úszni tilos, így a szemüvegem nem csinálhat nagy gondot szerintem.

2017. aug. 14. 01:56
 1/5 anonim válasza:
A szemüveg köztudottan törékeny. Tehát nem.
2017. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes dioptriás úszószemüveget csináltatni!
2017. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uszodában víz alatt úszni tilos???? Atyavilág, milyen lepra hely ez? Keress másikat, ahol normálisan lehet úszni. Szemüveget meg bevihetsz, de ha lesüllyed az aljára, neked kell kipecázni. Javaslom, hogy a szárára tegyél egy vékony bugyigumit, s így olyan lesz mint az úszószemüveg. Ha valaki becsápol eléd akkor se fog leesni, vagy ha lenyom valami majom a víz alá akkor se.
2017. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor többen vannak a sávban, nyilván nem szabad víz alatt úszni, mert ha feljössz, felboríthatod a másikat. Én is csak akkor szoktam, ha egyedül vagyok a sávban, vagy ha csak egyvalaki van még, de ő tudom, merre tart.

Ha meg leesne a szemüveg és a medence aljára süllyedne, én felhoznám neked, ha megkérsz. Ha lány vagy, csak akkor hoznám fel, ha utána megnéznéd a férfi-vizibalett bemutatómat is. :D


Ha nem őrültek úsznak melletted, nem csapnak véletlenül az arcodra, amitől baja lehet a szemüvegnek.

Szerintem menj a vízbe nyugodtan szemüvegben, de lehetőleg ne gyorsan úszók közé. Ha pedig nem szabad bemenni úgy, úgyis szól az úszómester, és megkér, hogy tedd le. De baj nem lehet belőle. ha meg mégis balhét csinálna emiatt az úszómester, akkor tényleg jobb, ha olyan helyre nem mész többet.

2017. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan embert aki szemüvegben úszik, de ő egy plusz pánttal is rögzíti, és nem teszi a fejét a víz alá. A Lukácsba járunk, sose volt még ebből gond.
2017. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!