Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodát keresek (hobbi úszkálá...

Carmelita Montiel kérdése:

Uszodát keresek (hobbi úszkálás céljából) Budapesten, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szempontok:

- nem edzőcentrum! ha vannak is edzések, bejut az ember az 50méteres medencébe (is), és nincs elviselhetetlenül nagy tömeg sem

- tömegközlekedéssel a belvárosból könnyen és gyorsan megközelíthető

- természetesen: árak [minél alacsonyabb ár-érték arány]


2017. aug. 19. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos nagyon csapnivaló a helyzet Budapesten uszoda ügyben. Eleve 50 méteres medencés medence is elvétve, ha akad a belvárosban vagy közelében. A Dagály nem tudom, mikor nyit újra, ha kinyit, de ott van 50 méteres medence, és talán nem is zsúfolt. (De azóta talán azt a részét is átépítették, nem tudom.)


Ami még kiesik: Széchenyi fürdő (drága), Gellért fürdő (drága és nincs 50 méteres medence), Rudas fürdő (nincs 50 méteres medence), Városmajori uszoda (nincs 50 méteres medence)


De inkább nem sorolom. Sajnos én se tudok jó helyet, talán a következő segít:

[link]


A Kispesti, Pesterzsébeti uszodát pl. nem ismerem, akár jók is lehetnek. Vagy még több külvárosi uszoda is.

2017. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MrPifta ***** válasza:
A kispesti, erzsébeti uszodák 25 méteresek. (vagy 33, de nem 50). a kispesti tömegközlekedés szempontjából is nagyon jó. A többi stimmel.
2017. aug. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. aug. 25. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!