Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ki kell váltanom az engedélyt...

Ki kell váltanom az engedélyt vagy hogyan, mi legyen?

Figyelt kérdés

Idén nem váltottam ki,mert nem nagyon jutottam partra,de most mennék horgászni.

De 9. hó van már most ezért ki kell váltani,vagy milyen egyéb módja van,ha napijeggyel akarok csak?


2017. szept. 5. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Látom túrista horgászjegy erre elég.

Ha már van vizsgám,akkor újra kell mindenképp?

2017. szept. 5. 19:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a kérdés, már csak azért is, mert idén nem váltottam ki az engedélyem..és azt hallottam, hogy idén nem váltom ki, jövőre újra vizsgázhatok (nem tudom igaz-e) De legtöbb tónál lehet venni ilyen sport jegyet/amit te írtál...szóval ilyen egyszer használatos jegyet amivel nem vihetsz haza halat..
2017. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem sport jegyet,hanem turista horgászt írtam,az 90napos "engedély"
2017. szept. 5. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem sport jegyet írtál, azt írtam, hogy van valami sport jegy meg az amit te is írtál az a túrista izé :) de mind1 is
2017. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2e Ft a túrista de nem kell mellé egyletbe lépve az egyletnek és főleg a mohosznak tejelni. Területi jegyet vagy napijegyet meg ígyis-úgyis kell venned.


Túristával csak 1 botod lehet és a területi jegy (napijegy) is tartalmazhat még bőven limiteket.

2017. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!