Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Növekvő sorrendben az úszásnem...

Növekvő sorrendben az úszásnemek haladási sebessége hogy van? (tesi érettségi kérdés)

Figyelt kérdés

nem találom sehol a neten. nem tudja vki ?

Gyors

Hát

Pillangó

Mell


Ez igy jó?


2010. jún. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Téged se a eszed fog megölni.

Beirod a gugliba hogy úszás világcsúcsok azt csókolom már csak sorrend kell

2010. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pff...

ki beszél ..

okoska..

értelmezd már a kérdést...!!!

melyik uszásnemmel milyen gyorsan lehet haladni..

cöhh

2010. jún. 3. 16:28
 3/7 anonim válasza:
A pille asszem előrébb van - thát cseréljen helyet a háttal.
2010. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
az első teljesen jót mondott,megnézed a csúcsokat amik tudod meglepő,de összefüggésben állnak azzal,hogy milyen sebességgel lehet úszni az adott módzserrel. te vagy a jövő értelmisége? tesi érettségi vagy mi ez? hihetetlen kínos ez.. arról nem is bezsélve,hogy egy db olimpiéát kellett volna követned v úszo eb-t vb-t,hogy ezt tudd.
2010. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok lehet nem fogtam fel elsőre , de gondoltam vki tudja alapból is ...de ezt a kibaxott kioktatást utálom

azzal nyitott a kis gci hogy hülye vok...holott a b+ nem tehetek róla h nemtom a választ magamtól és nem hiszem h ettől hülye lennék... utálom ezt,..teis egyből ledegradálsz ahelyett h elmagyaráznád szépen..kössz

parasztok vagytok mind...hihetetlen..

"te vagy a jövő értelmisége,...hihetetlen kínos ez" mi kinos könyörgöm

anyád...

2010. jún. 3. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

A stílus tapló, de azért van igazság abban amit mondanak, már nem az hogy hülye lennél, hanem az, hogy érdemesebb lett volna google-t használnod először, és így hamarabb meglett volna a válasz. Nekem fél perc sem volt megtalálni a választ:

[link]


Az 50 m férfi pillangó világcsúcsa 22:43, míg a háté 24:04, tehát a pillangó a második leggyorsabb.

2010. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen már rájöttem kösz...

viszont igenis használtam google-t ,és faszkivan az olyan "válaszadókkal" akik mindenhova beirják hogy

"Google"

sokat segít vele mondhatom...

2010. jún. 4. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!