Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mik a hátrányaiés az előnyei...

Mik a hátrányaiés az előnyei a kenu sportágnak?

Figyelt kérdés

Sokszor halottam hogy egyoldalas lesz tőle az ember, meg hogy megterheli az izületeket.


Várom a személyes tapasztalatokat a kenuzásról


2010. jún. 4. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést a hibáért* előnye és a hátránya
2010. jún. 4. 20:25
 2/4 anonim válasza:

helo

én kenuzok versenyszerüen!

szinte csak elönye van! :)

nagyonjó tested lessz tőle, de mégse leszel szekrény! :D

ha versenyszerüen gondolod, akkor sokat kell konditeremben alapozni, télen uszni és tanmedencében evezni és FUTNI :D nyáron meg mindentbele a vizen :D szrintem nagyonjó sport, én csak ajállani tudom, jobb is mint a kajak, mert nagyobb állóképességed lessz, s nem fröcskölöd magad annyira :D

2010. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén kenuzok, és én is csak előnyöket tudok felsorolni, mert hátránya gyakorlatilag nincs ennek a sportágnak. Igen, sokan mondják, hogy féloldalas lehet a kenutól az ember, és ennek -ha van- valóságalapja csak annyi, hogy aki több éven keresztül kenuzik, annak előfordulhat, hogy az egyik válla minimálisan lejjebb van, mint a másik, de erre konditeremben rá lehet dolgozni, és amúgy is csak annak tűnik fel, aki nagyon észre akarja venni. Az izületeket pedig nem mondanám, hogy különösebben megterheli, vagy csak én nem jutottam még el odáig.
2010. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szintén kenuzok, C1-ben.

Nagyon szeretem, egy-egy evezés egy túrával is felérhet! Imádom! Viszont mielőtt tudtam versenyezni, előtte rentgeteget szenvedtem. Rentgetegszer beborultam, nádasban kötöttem ki, stb. Egy szenvedős sport, csak a legkeményebbeknek ajánlom. Lassan már 4 éve megy ez a sportág, nem bántam meg :)

Remek felsőtestet ad az embernek ;)

2017. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!