Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem szeretnék úszni a suliban!...

Nem szeretnék úszni a suliban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A suliban úszásoktatás van. Az a durva hogy 6.-os vagyok és van úszás. Nem értem hiszen az osztályból mindenki tud úszni és mégis van. Hogy miért nem akarok úszni? 1.Tudok már úszni de nem érdekli a tanárokat. 2.Nem vagyok nádszálvékony.Szégyellős vagyok és fiúk elött kell úsznunk.3. kb 5 percünk van megszárítani a hajunk és hiába rövid hajam van nagyon nehezen szárad és meg is fázhatunk. Sajnos az igazolást csak orvosi papírral fogadják el, szóval ha anyukám beír valamit nem fogadják el.. 9 napot úszunk és ha azt is mondanám hogy megjött,aki nem úszik utána egy másik iskolával kell elmennie.Borzalmasan félek sőt még sírnék is. Ezen a héten kezdtünk úszni most nem mentem suliba de most jön a következő hét és nem tudom mit tegyek? Ötletek? 12/l

2018. jan. 20. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig hagyd otthon a sapkát.
2018. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos azt mondta a tanár hogyha otthon hagyunk bármit is akar véletlenül akár nem akkor az igazgatóiba kerülünk
2018. jan. 21. 11:03
 3/10 MrPifta ***** válasza:
Akkor törődj bele, hogy ez van.
2018. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit versenyszerűen :)


Nekünk volt 2 versenyúszó osztálytársunk. Hoztak gazolást az úszóegylettől, hogy felmentést kérnek, ne kavarjanak be se sérülési lehetőséggel, se a felkészülési ritmusba. Utána nem kellett jönniük.


Sajnos mire mi uszodába kerültünk, már nem jártak közénk, pedig piszok jó motiváció lett volna mindenkinek.

2018. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Hogy oldottad meg?

Anyukádnak nem tudnád elmondani mi a problémád?

Esetleg ő nem tudna felmentést kérni gyerekorvosodtól, sebészeten vagy valami ismerős orvostól?

Vagy menj be a gyerekorvosodhoz, mondd el neki, mennyire stresszelsz az úszástól, levetkőzéstől, és kérd meg, segítsen.

Vagy csinálj úgy, mondd azt, elestél és nagyon megütötted a karodat, nagyon fáj.Orvoshoz visznek, röntgenre küldenek, ami nem mutat ki semmit, de te végig mondjad azt, nagyon fáj.2-3 hétre minimum ráírják a papírodra, felmentve leszel tesi alól, így úszás alól is.

2018. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem az úszástól fél, hanem a pucérságtól, pedig senki nem bámulja, és pontosan tudják milyen. Aki ginya az is pont így érez a fiúk között, én már csak tudom. Aztán tojtam az egészre magasról.
2018. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Anyukáddal menyj el az orvoshoz pl.olyan indokkal ,hogy hamar fel fázol és adjon már igazolást ,hogy nem keljen úszni a tanár us milyen fegyegetőzik ha otthon marad valami mész az igazgatóiba.Én is elmendtem az orvoshoz ilyen indokkal és nem is úsztam
2018. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7 vagyok komoly el kel menni akkor egy másik osztályal ???Ez több mint gáz már nemazért azt hittem a mit tesi tanárnők a világ leg szemetebb tesitanára de úgy látom a tietek viszi a pálmát XD
2018. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mar megoldottuk mert hál istennek ekcémám van ezért kért anyukam a bőrgyógyásztól! És igen elég köcsög de végül nem mentünk.

😂

2018. febr. 7. 20:27
 10/10 anonim válasza:
Na látod megúsztad
2018. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!