Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy uszodában a medence 1...

Egy uszodában a medence 1 sávjában hányan úszhatnak szabály szerint? (normálisan max.2 személy a jobbratartás meglétével, de sajna nem ez az általános felállás)

Figyelt kérdés

2018. febr. 21. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy lenne erre szabály.

Ha csak ketten vannak, általában megfelezik a sávot. De ha becsatlakozik egy harmadik úszó, illik felvenni a körforgást, a jobbratartás figyelembe vételével.

Hasznos és illik arra figyelni, hogy hasonló sebeséggel úszókhoz csatlakozz be egy sávba. Ekkor keveset kell előzni, neked és másooknak is és jóval többen elfértek egy sávban. Ekkor 50 m-es medencében 10 úszó sem kellemetlen: 10-en átlag 10 méterenként követitek egymást. Ekkor még a farvizet sem lehet érezni.

2018. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy mekkora a medence. Kis medencében ha gyorsabban úszol mint a másik személy, gyorsan utoléred. Nekem volt már ilyen 25ös medencében. Pár hossz alatt utolértem a másik úszót. Ezért inkább megfeleztük. Én az egyik oldalt ő a másikon.
2018. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 sáv van, a lassú, közepes, gyors. Egy gyorsaságnál körbe tudnak menni és egy ilyenbe max 6 személy lehet. A medence másik felében lesoppolás alapon van mindenkinek saját sáv.
2018. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként hogy megy az, ha az ember egy ilyen úszó egyesülethez szeretne csatlakozni...edzésekre járni hobby úszás céljából...tudtok erről vmit
2018. márc. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!