Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Haldorado By Döme Team Feeder Master Carp 330-as merítőnyélről?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt rakós merítőnyelem, de félek hogy lecsúszik egy-egy jobb hal merítésénél.

2018. márc. 1. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*tapasztalat a nyéllel kapcsolatban.
2018. márc. 1. 22:21
 2/3 anonim ***** válasza:

A haldorado cókmókok úgy általában túlárazottak, a rakós rendszerű merítő nyeleknek meg úgy általában pontosan a nagy halaknál van esélyük, hogy szétcsússzanak.

Mondjuk 5 kilóig nincs gond, talán még fölötte sem, de láttam már szétcsúszni rakós merítőnyelet azért mert a hal mérete miatt nem merte az illető a nyelet befeszítve húzni maga felé a halat, félt, hogy úgy eltörik a nyél, ami szintén esélyes lehet, ezek a nyelek nem tizen-kilós halakhoz lettek kitalálva.

A kisebb halakat sem a merítővel kell emelgetni, a vízen kicsúsztatva húzod magad felé.

Ahol 4-5 méteres hosszra van szükség, ott értem miért jó a rakós, de 3 méterig szerintem minden szempontból praktikusabb egy fémből készült normális nyél, ami tetszőleges hosszban megszorítható, és nem csúszik szét, ha nincs ráfeszítve a hal kiemelésnél.

2018. márc. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Ment a zöld.
2018. márc. 2. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!