Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyibe kerül így a horgászen...

Mennyibe kerül így a horgászengedély nekem illetve kell újravizsgáznom?

Figyelt kérdés

2010-ben vizsgáztam kaptam egy kis kék könyvet bele egy matricát 2010-es Kék Dunai HE. És egy 2010re szóló állami engedélyt. Azóta nem is pecáztam viszont most szeretnék.

Mennyibe kerül? Mindenképp kell Horgászegyesületbe is lépnem? Számít az engedély árában, hogy melyik egyesület?


2018. ápr. 22. 12:15
 1/2 anonim válasza:

Attól függ. ha aktívan szeretnél horgászni, akkor igen be kell lépni valahova és kb. 6000-7000Ft-ból kijön az állami horgászjegyed. Ebbe benne van a fogási napló

igazolvány stb. emellé még kell váltani a horgászhelyre területi jegyet, ami jellemzően egy napra 1000-3000Ft.

Ha nem szeretnél túl aktívan horgászni évente 2000Ft-ból válthatsz turista jegyet. Ez 90 napig érvényes és egy bottal lehet vele horgászni. [link]

2018. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és beleszámít az hogy melyik egyesületbe lépsz, de helyi szinten nem jellemző nagy eltérés, ahol én lakom ott az általam ismert egyesületek között nincs különbség.
2018. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!