Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Orsó úszos horgászathoz?

Berkut kérdése:

Orsó úszos horgászathoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni valami (árban és teljesítményben) komolyabb orsót Édesapám születésnapjára, a gond csak annyi, hogy mivel engem soha nem érdekelt a horgászat, ezért halvány fogalmam sincs arról, hogy milyen horgászathoz milyen felszerelés kell.

Mivel évek óta külföldön élek és dolgozom ezért lehetőségem sincs arra, hogy megnézzem jelenleg milyen botja stb. van.


Amit viszont biztosra tudok az az, hogy úszózik, általában a Dunán vagy kisebb tavakban, mellékágakban, pontyra vagy keszegre, nagyritkán 1-1 harcsa is horogra akad.


Egy ismerősöm ajánlotta a Shimano baitrunner 12000 oc (vagy valami hasonló) orsót, de ha nem tévedek, ez inkább sósvízi horgászatra lett kitalálva.


Ha valaki tudna írni pár példát, azt megköszönném.


Az ár jelen esetben szinte teljesen mindegy, de amint mondtam, mivel nem tudom, hogy jelenleg milyen felszereléssel horgászik, ezért nem szeretném ha esetleg egy nagyobb összeg kiadása után bármiféle 'kompatibilitási' probléma lépne fel az új és a már meglévő felszerelés között (már ha ez előfordulhat)


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 3. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az hogy úszozik egy módszer, de azon belül is vannak még

különbségek. A Shimano Baitrunner ehhez a módszerhez nem alkalmas. Az uszós horgászathoz egy könyebb 30-as 40 es és preciz elsöfékes orsó ajánlott. Próbáltam itt mint árba mint méretbe párat keresni ezekböl, ilyesmit próbálj választani azt javasolom.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! Ezek közül esetleg bármelyik megfelelne? [link]
2018. jún. 3. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen ezek is megfelelöek lehetnek, és ha abból az 5 böl

kellene választani akkor ebböl a hárombol az egyik, de ha lenne rá lehetöség kézbe venni öket meghajtani ugy könyebb volna választani de ezek mind minöségi orsók!


[link]


[link]


[link]

2018. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!