Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Uszodában kinézitek azt, aki...

Uszodában kinézitek azt, aki most kezdi az úszást (és bármiféle sportot), ezért nem a legszebbek a mozdulatai és sok pihenőt tart a körök között?

Figyelt kérdés
Nagyjából még emlékszem, hogyan kell helyesen kivitelezni a 3 alap úszásformát. Pár alkalom gyakorlás után ismét jól menne, de addig is bénáznék... Illetve rossz az állóképességem, a múltkor kipróbáltam, megy-e még, kb. 2 körönként meg kell, hogy álljak. (De akkor pár perc után ki is jöttem, tényleg csak próbaképp mentem be.)
2018. jún. 8. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog Veled senki foglalkozni.
2018. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Mindenki magával foglalkozik, te is doglalkozz magaddal!
2018. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a profi versenyzők vannak a legkevesebben egy átlagos uszodában :D kb mindenki csak hobbiból jár oda és mindenki volt kezdő is. Na meg aki tényleg edzeni akar, az a saját teljesítményével törődik, nem a másikat figyeli.
2018. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
de cak azt fogjuk nézni sőt direkt akk fogok menni uszodába mik te is, h nezzelek.....
2018. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán nem emlékszem, ki hogyan úszott, pedig sokszor voltam már uszodában. Ha akkor esetleg észre is veszem, később nem emlékszem rá, van ezer más dolgom.
2018. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2018. jún. 9. 14:58
 8/9 anonim válasza:
Ez igazából egyetlen egy helyzetben lehet zavaró. Amikor tele van az uszoda, és valamilyen földöntúli erő pont úgy osztja el az embereket, hogy minden pályára jut minimum egy lassan úszó ember. Persze, mindenki volt kezdő, nem úgy bírja mindenki, nincs ezzel gond. De hát csak bosszantó tud lenni, amikor minden 4. hossznál előzni kell. (Véleményem szerint megoldás lenne, ha az ilyen emberek úsznának egy pályán, ill. ha valaki tudja, hogy lassan úszik, akkor legyen olyan drága és várjon 5 másodpercet, hogy a gyorsabb a pálya végén elmellőzze (saját tapasztalatom, hogy mindig pont akkor indulnak el, mire én odaérek...).)
2018. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak ne akadályozd értelmetlenül a többit, de ez mindenkire érvényes. Aki totojázik az szélső páyán lavírozzon, ne belül, aki meg suhan az meg a lassúkat ne idegelje fel a szélső pályán.


Én se bírom sokáig, 1-2 hossz és punnyadás van a kötélen amíg el nem mennek mellettem, vagy a lassúbbak fél pályát előre nem mennek.

2018. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!