Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Kaida Spirado botokról mi a...

A Kaida Spirado botokról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2018. jún. 25. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában nem kell csodát várni. A gyűrűk nagyon kicsik, 0.20as zsinórnál nem mennék feljebb, egy kicsi orsóval rövid távú pecához használható, ha ügyesen tudod mozgatni a nagyobb halakat is.
2018. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A 4.20 asnak is?
2018. jún. 26. 06:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ránézésre annak is. Szóval nem lesz a barátod ha erős vagy és tudsz nagyot dobni- vagy eltörik majd a bot vagy gubancod lesz. Ha kultúráltan 50-60m -re horgászol nem lesz vele baj.
2018. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsivel drágábban 15ezer alatt már lehet teljesen jó botokat kapni.
2018. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
EUROSTAR Master Class Distance Feeder 4,20 ról van vélemény? Ez már elég jó?
2018. jún. 26. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért az egyik legjobb. Ezek már rendes pecabotok. Semmi cicoma meg extra, simán teszi a dolgát.

Egyszer kaptam én is eurostar botot, mondjuk az bojlis volt, én meg voltam vele elégedve.

2018. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fefino válasza:
A Master Class nagyon jó bot ebben az árkategóriában,nekem is van.Esetleg 420 as helyett a 390 nel érdemesebb először próbálkozni, 420 as kicsit hosszú.Szákolásnál akadhat kis probléma.
2019. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Petya the King válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Te6HHzZ-VdY


14-perctől teszt.


Nekem is van éri az árát , jó bot de az az olcsóbb technologia miatt miatt nehezebb 475gr, mint a többi nagy márka azok350 gr körüliek. Viszont korrektül tudja a nagyok teljesitményét. A Feederezés alapvetően letett botos horgászat igy tökmindegy hány gramm.

2021. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Petya the King válasza:
Hülyeség hogy kicsik a gyürük a márkás feederen is ekkorák, 30-as monofillal vagy 25-ös fonottal is szépen müködik. Használni kell nem elmélkedni.
2021. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!