Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehet megtanulni a...

Hogyan lehet megtanulni a gyorsúszás légzéstechnikáját?

Figyelt kérdés

Nekem az úszásban ez a legnagyobb gondom.


A helyes technika úgy szól, hogy a szádon veszed a levegőt és az orrodon kifújod a víz alatt.

A belégzés megy, de a víz alatti kilégzés nem, egyszerűen nem tudom a víz alatt kifújni az orommal a vizet.Szerintem azért, mert egyből víz megy bele.


2018. júl. 9. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fújod ki ott a levegőt, nem tud belemenni a víz, ez képtelenség. Egyébként sem megy bele ott nekem, csak ne szippantsd fel.
2018. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor kell kezdeni a levegő kifújását?
2018. júl. 9. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem akkor szoktam rögtön kezdeni, ha végeztem a belégzéssel, de figyeli a fene. Kérdés, hanyadik ütemeknél veszed a levegőt.
2018. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szádon fújod ki, és azelőtt kezded, mielőtt elkezdenéd oldalra fordítani a fejed levegővételért.
2018. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát mikor a karod jön előre, hogy kifordulj oldalra levegőt venni akkor kezded el.
2018. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!