Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen etetőanyagot ajánlanáto...

Milyen etetőanyagot ajánlanátok pontyra a mostani időjáráshoz fenekezéshez?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 19:19
 1/3 anonim válasza:

Szia. Az attól függ álló vagy folyóvízen.

Ha egy tón pecázol ajánlom neked a Haldorádós kaják közül az Ananászost 20 fok feletti vízre az nekem mindig bejött ilyenkor. Vagy ugyan úgy tőlük kicsit drágább de van ananászos pelet pack turbó az is nagyon hozta. De ilyenkor nekem eddig ezekben az időkben hogy ilyen változékony de főképp meleg van ezek az ananászos vagy a fokhagymás kaják váltak be a leginkább a pontyokra.

2018. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi álló vizre megyek ott is jó lehet az ananászos, fokhagymás?
2018. júl. 19. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó lehet. Attól is függ, hogy hol horgászol, mihez szokott a hal. Ha sűrűn horgászott a víz és sok etetőanyagot juttatnak be, akkor érdemes a jobb minőségű anyagok közül választani. Például Haldorado termékek, ahogyan az első válaszadó is írta. Szerintem ananász, vanília, mézes kaja ilyenkor jó lehet.
2018. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!