Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A feeder botot ugyanúgy le...

A feeder botot ugyanúgy le lehet tenni mint egy sima teleszkópos fenekező botot?

Figyelt kérdés
Szeretnék botot venni eddig sima általános teleszkópos botjaim voltak és a feederboton gondolkozom de attól tartok hogy ez túp " finom" nekem. Ugyanúgy le lehet tenni egyenesen és lehet rá tenni a karika kapásjelzőt? Vagy ezt csak különleges feeder bot tartóval lehet használni és oldaladan kell letenni a botot és nem lehet rá tenni kapásjelzőt? Bocsi a sok kérdésért mindig is sima teleszkópos bottal horgásztam. Lehet hogy inkább veszek egy új teleszkópos botot ami lágyabb mert ami most van az egy elég erős merev bot inkább harcsázásra való és azt olvastam hogy pontyozáshoz nem a legjobbak az ilyen merev erősebb botok hamen a lágy hajlékony botok azért gondolkoztam a feederen.

2018. júl. 28. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy lehet rá rakni kapásjelzőt.
2018. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!