Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 15 évesen tettem le a horgázsv...

15 évesen tettem le a horgázsvizsgát, most úgy olvastam, hogy 10-18 éves korig 1500,19 fölött 3500 államilag a vizsga, most akkor mégegyszer kell vizsgázni, hogy így 2 részre van szedve?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nem hiszem... értelmezd amit írtál, gondolkozz.

kb. van egy gyerek, és van egy felnőtt kategória a vizsgán. a gyereket támogatják, a felnőttet nem, mivel önálló keresete van. nem másabb a horgászat 19 éves kortól, csak többet kell a vizsgáért fizetni.


ha tévedek akkor majd javítsatok ki. nem horgászok, nincs is vizsgám, de az általad leírtak alapján válaszoltam.

2018. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell újra vizsgázni! Aki egyszer sikeresen vizsgázott annak már nem kell mert a vizsga nem évül el.

Az általad leírtak azokra vonatkoznak akinknek még nincs

vizsgájuk. Tehát aki 15 évesen vizsgát tesz, annak 1500 Ft és érvényes marad a továbbiakba 18 vagy 20 évesen is.

2018. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell újra vizsgáznod.


Sántít a dolog, a pénzt úgyis apja-anyja fizeti.


Viszont pontosan ugyanazt a szövegezésű kérdéssort kapják meg írásban mint a felnőttek, vakarják is a fejüket itt-ott, de a vizsgabiztosok kompenzálnak szerencsére. :)

2018. dec. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell újra vizsgázni! Ez egy életre szól.
2018. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!