Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha most nyáron úsznék heti 5...

Ha most nyáron úsznék heti 5 alkalommal 45 percet és természetesen egészségesen ennék akkor megformálódhatna a testem nyár végére?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
perszehogy, de nem lesz ez így drága? :O (én amiatt nemtudok úszni.. mármint belépő) néha futhatnál/biciklizhatnél helyette, ha gondolod.
2010. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hajrá!


Én 2 hónapja úszok:lement 7 kilo és sokkal formásabb lettem,ráadásul nem olyan fárasztó,mint a futás és nem koplaltam...:)

2010. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.válaszoló van itthon egy nagy medencénk olyan mint az uszodába szóval ezzel nem lesz gond :D
2010. jún. 28. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
jaa, oks. hát akkor mindent bele! ;) (első voltam)
2010. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) a második válaszolónak is :)
2010. jún. 28. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy jelenleg milyen testalkatod és tömeged van és hogy milyent szeretnél a nyár végére, mert pl. egy 120 kilós srácnak 70 kg-ra lemennie csak úszással és helyes kajával nemhogy nehéz, lehetetlen lesz! Ámbár egy 20 éves, 65-70 kilós lányon meg fog látszódni az edzés eredménye, viszont itt se nagy változásra kell számítani. Ahhoz hogy úgy nézz ki mint az úszók, ahhoz naponta és éveken át több órás edzés kell! (és a kommentet olvasva, hogy otthoni medence, gondolom azért nem 25 méteres, úgyhogy a fordulásoknál óvatosan, az izületek szeretnek sztrájkolni a túlzásba vitt fordulók után!)
2010. júl. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, és még annyit, hogy ha nem dolgozol és egész nap a henyélés megy akkor lehet akár heti 6 nap * 45 perc vagy lehet 60 perces is egy edzés, de akkor 7 nap alatt abból max 5, ha érzed hogy az is sok akkor heti 4 alkalom. Ha azt érzed, hogy a 60 perc a sok akkor maradj a 45 percnél, akár heti 6*, de amint érzed, hogy nem bírod, térj vissza a heti 5, esetleg 4 alkalomhoz.
2010. júl. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!