Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cél elérhető? Kockás has és...

Lee12 kérdése:

Cél elérhető? Kockás has és jobb alak nyár végére?

Figyelt kérdés

nyár végére kockás hasat szeretnék..már ha befeszítem kissé látszik de van egy kis zsír

edzésem:hétfő.szerda.péntek.. reggel 7.2 km futás majd hasizom edzés hasprés...páros lábemelés oldalsó hasizom..mindegyik gyakorlatot 2 szer csinálom meg..a gyakorlatok között fekvőzök majd ezután 2.5 kg os súllyal bicepszre majd tricepszre edzek és végül vállra

kedden és csütörtökön 1.5 órás boxedzésem van

és nem eszek zsíros kaját és megpróbálok 6 szor enni


2011. jún. 22. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mark86


TÖKÉLETES!!!

SOK SIKERT ÉS KITARTÁST KÍVÁNOK TISZTA SZÍVBŐL!

HAJRÁÁ..

2011. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oks köszi...alacsony vagyok azt sportos is de ezt csak az tudja aki igazán ismer és azt akarom hogy látszódjon
2011. jún. 22. 23:49
 3/11 anonim válasza:
Simán meg lesz bár én a futást nem nagyon tolerálom mert nem nagyon fejleszti az izmokat inkább csak a kitartást.
2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem menj el konditerembe. Ott eligazítanak. Nem kell port venni,3 hónapig edzel ott rendesen meg fog látszani az eredmény.Nem vagyok egy személyi edző, de azt tudom, hogy egy izomcsoportra, egy héten csak egyszer lehet edzeni.Menj egy haveroddal, az ösztönző tud lenni.
2011. jún. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mivel, te n em izomtömeget alarsz felszedni fölöslegesnek érzem a konditermet...Mivel az azért van, hogy minél nagyobb súlyokkal minél több féleképpen tudj megedzeni minden izomcsoportot.Mivel a kérdezőnek a testzsírszázalékát kell kis mértékben lecsökkenteni ehhez fölösleges konditerem.(Mivel úgyis futógép kéne neki, meg súlyzó az aerob-hoz).


Annyiban igaza van utolsónak, hogy kéne pihenés is.Igaz nem annyi mint a súlyzósnál, mivel itt nem akkora mértékben terhelődik le az izomzat.Amit leírtál az jó is.Mondjuk 2-3 naponta belefér egy pihi...


És énis sok sikert kívánok:)

2011. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szombat vasárnap pihenés végig:)
2011. jún. 23. 15:08
 7/11 anonim válasza:
Csak azért irtam hogy menjen konditerembe, mert a kérdező írta hogy futna is meg sulyzokkal edzene. Gondoltam, igy 2 legyet egy csapásra, de ha nem, hát nem
2011. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

am srácok melyik a jobb: reggel megyek futni de úgy akarnám hogy futásból hazaérve egyből hasizom fekvő meg súlyok???

vagy úgy is lehet hogy reggel futás este meg a többi?

melyik a jobb?

2011. jún. 24. 13:04
 9/11 anonim válasza:

csak ha

ha nagyon neki állsz.

2011. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem úgy a jobb ha futás után rögtön... futás alatt felmegy a szívverés, bemelegedsz meg minden és akk sztem könnyebb izmokat munkálni.
2011. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!