Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan működik a horgász...

Hookah123 kérdése:

Hogyan működik a horgász vizsga megszerzése?

Figyelt kérdés
ifi horgászvizsgát szeretnek tenni de nem találom se az időpontokat, se azt hogy hol lehet vizsgázni és a menetét sem annyira tudom... ha valaki leírná a menetét és hogy Velence környékén hol és mikor lehet vizsgázni azt megköszönném. :D

#horgász #IFI #horászvizsga
2019. jan. 12. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az időpontot kérdezd meg az ottani egyesülettől. Biztosan van honlapjuk, ahol van elérhetőség.

Nekem kellemes csalódás volt a horgász vizsga, valahogy nehezebbre számítottam. Annyi volt, hogy bementem, mondtam, hogy mire jöttem. Az egyik dolgozó elhívott, mutatta a halakról a képeket, nekem meg mondanom kellett, hogy mi az (semmi különleges hal nem volt, amit ne lehetett volna felismerni.) Ezután bementem egy terembe, adtak egy feladatlapot és ki kellett tölteni (csak egy teszt volt, betűjeleket kellett bekarikázni.). Megírtam k. b 10 perc alatt, beadtam. A vizsgáztató még ott kijavította. Volt egy pár hibám, de mondta, hogy javítsam ki. :D Persze előtte meggyőződött róla, hogy tudom a választ és baromságot írtam be. Szerintem aki bent volt, ott mindenki átment, olyanok is, akik a ponthatár alatt voltak. Gondolom tudják, hogy mindenki azért jön, mert kötelező és csak ezzel is szivatják a horgászokat. Ők megkapják a pénzt, te meg boldog vagy, hogy mehetsz pecázni. Meg aki nem tartja be a szabályokat, az vizsgával se fogja. No mindegy, ez csak a személyev véleményem. Szóbal kb 20 perc volt az egész, kimentem, fizettem és mentem is haza. Nem kell tőle félni, nem nagy valami. Hajrá és görbüljön! :)

2019. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019-től ingyenes a vizsga
2019. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!