Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Üdv Mindenkinek! Kezdőnek...

Kizsu8112 kérdése:

Üdv Mindenkinek! Kezdőnek ajánljátok ezt az összeállítást tóra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszönöm.



2019. jan. 28. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár azok is jók lehetnek, de én inkább egy ilyen botot ajánlanék ahhoz az orsóhoz:


[link]


Ez az anyagából adódóan jobban tolerálja a kezdők hibáit.

2019. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem egyformák az igények, így, ami az egyik pecásnak tökéletesen megfelel, az a másiknak nem biztos...

Az előző válaszban linkelt bot pl egy üveg kompozit alapanyagú olcsó bot, ami nálam már a megkívánt szint alatt van, az én igényeim szerint a bot legyen karbon...

Karbon a kérdésben szereplő Intruder is, így leakciózva inkább azt venném, mint a fele áráért egy kompozitot (ahogy mondtam: egyénenként változó ízlések)

Az orsóval is az a helyzet, hogy az nekem gagyi, neked jó lehet... az orsó minősége szerintem fontosabb, mint a boté.

Az Okuma Longbow a legjobb ár-érték arányban kapható nyeletőfékes orsók közé tartozik, de annak 15ezer forint körül van az ára, erről a "kis testvérről" nincs személyes tapasztalatom, akár még jó is lehet, de az "ajándék zsinór" is olyan plusz, amit jobb kihagyni.

2019. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!