Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vizes sportot űző lányok! Nem...

Vizes sportot űző lányok! Nem féltek hogy edzés közben jön meg? Történt már veletek ilyen? Hogyan lehet védekezni ellene?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka hogy pont edzés közben jön meg. Nekem még sosem volt ilyen, általában már érzi az ember hogy most meg fog jönni.

Ajánlanak tampont úszáshoz, bár egy kicsit kétkedeve állok hozzá.

2019. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Excsajomék a csapatban ha közel volt az idő, vagy már megjött, akkor: nagy tampon + betét + Ducktape ragasztó.
2019. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vagy esetleg ennek kell utána járni ezzel az érdekes videóval találkoztam gondoltam illik a témához: https://www.youtube.com/watch?v=kxkKTnwUMfA
2019. febr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nikossz válasza:
Próbáld ki az intimkelyhet! Ha megtalálod a hozzád passzoló típust, akkor biztonságos, kényelmes, és nem utolsó sorban még környezetbarát is, mivel nem termelsz vele hulladékot😉 Amire vigyázni kell, hogy ne gagyi kínai pár forintos cucc legyen, hanem 100% orvosi szilikonból készüljön. Ha érdekel, tudok neked mutatni fb csoportot, ahol nagyon sok segítséget kaohatsz a megfelelő típus kiválasztásához, illetve a használathoz is.
2019. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!