Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » El lehet "felejteni"az úszást,...

El lehet "felejteni"az úszást, ha valaki hosszabb ideig évekig nem úszik?

Figyelt kérdés
Miútán nagyjából megtanultam úszni.eltelt.pár év,most meg azt veszem.észre,hogy neki se merek álni,csak a medence szélénél gyakorolom a lábtempót,de az sem úgy megy ahogy kellene,most akkor tanulhatom újból az úszást?

2019. jún. 14. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Fogadok lány vagy :)
2019. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam elfelejteni. Mondjuk ha kicsi koromban épphogy megtanulom és utána csak felnőtt fejjel úszok újra akkor biztos nehéz lenne.
2019. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pár év alatt nem lehet, szerintem inkább az a baj, hogy félsz. Nem tudsz olyan helyen gyakorolni, ahol leérne a lábad?

Persze úgy szerintem is el lehet felejteni, ha 6 évesen megtanult valaki és legközelebb csak 40 éves korában próbál meg úszni, persze úgy se törvényszerű.

2019. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze kicsit félek is,de felnőtt fejjel tanultam meg,10órát vettem,3-4óra után már ment egész jól szóval összesen 6-7 alkalom van mögöttem,és utánna nem.Is gyakoroltam abszolút semmit,közbe eltelt öt év és most szeretném ha újra menne,mit tanácsoltak,nagyon elfelejtettem úgy tűnik még az alapokat is
2019. jún. 14. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy ismerőst, hogy kicsit tanítgasson, és gyakorolj olyan helyen, ahol leér a lábad, vagy a medence szélénél, ahol bármikor meg tudsz kapaszkodni. Esetleg nézz meg pár úszást oktató videót a neten, ha már tudtál valaha úszni, talán segít a felelevenítésben.
2019. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tudtál annyira úszni, hogy fennmaradsz a íizen és haladni is tudsz valamennyire, akkor azt nem lehet elfelejteni. Legfeljebb hamarabb elfáradsz, ha nem gyakorolsz, és a tempóra kell ráérezni újra.
2019. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A medence szélénél gyakoroltam a lábtempot,sőt néztem videót és szárazon is gyakoroltam,de mégis hiába éreztem hogy abszolút nem jól csinálom,kvázi újból nekiállhatok megtanulni de mivel egyszer már ment újra megtanulhatom csak akkor ugye tanár segített könnYebb.volt,de egyedül hogy probálkozzak? Lökjem el.magam vegyek lendületet és próbáljak fennmaradni?
2019. jún. 14. 22:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem tanultál meg akkor tutira úszni, nem paráznál, bár víziszonyod legalább nincs. Szükséged van egy szőke hercegre aki megsegít, nevezzük mondjuk úszóoktatónak.


Egyébként, ha sokáig nem úszol, majd hirtelen kellene, (pl beborít egy nagy fehér hajó a duna közepén) valóban le lehet blokkolni.

2019. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!