Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy fiú ismerősömmel fogok...

Egy fiú ismerősömmel fogok uszodába menni majd. Mennyi az esélye h lenyom a víz alá és ott fog tartani hosszabb ideig?

Figyelt kérdés
sokat láttam ilyet strandon és uszodában, h fiúk lányokat víz alá nyomtak és majd megfulladtak és a lány hiába kiabált hogy ne. az ismim is eléggé lökött és én is bolondozós vagyok, félek h megkapom. ez mennyire általános?
2012. jan. 11. 18:10
 1/9 dirtboy ***** válasza:
100%
100%-nincs menekvés
2012. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
xd :D ez jó...vigyél magaddal búvárfelszerelést mindenképp
2012. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 escrogar ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne menj. Tegnap is lenyomtam egy lányt a víz alá, és meghalt.
2012. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Legjobb ha addig is gyakorlod otthon hogy minél több időt bírj ki levegővétel nélkül. Beszívod, ott tartod, és méred az időt, és arra törekedj hogy minél tovább bírd. Így ha lenyom a víz alá, akkor hamarabb fárad el ő meg unja meg az egészet míg te mosolyogva kibírod simán a víz alatt.
2012. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez vicces lett XD

gondolhattam volna h nem lehet ezt komolyan megkérdezni.

csak érdekelne h akik hülyülősek ott mennyire gyakori az ilyesmi de nem lehet a kérdést komolyan venni ;)

2012. jan. 11. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első értelmes válasz:

Szólj a srácnak, hogy bírjon magával, mert nem vagy nagy vízicsibe!

Amennyiben úgy érzed, hogy nem fogja ezt betartani, úgy ne menj vagy ne VELE menj el!

2012. jan. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most már mindegy. megkaptam tőle életem első szinkronúszó leckéit. :) óh, én szegény, mit vétettem...
2012. jan. 23. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
...vagy azt, hogy elmentél vele vagy azt, hogy nem fegyelmezted a srácot!
2012. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább a jó oldalát próbálom nézni. Meg tudok már csinálni egy szinkronúszó gykorlatot. de csak úgy ha a víz fölött a lábamat fogják közben :)
2012. febr. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!